PANARTEPANARTE POLSKI ENGLISH DEUTSCH ITALIANO


Panarte

ul. Jondy 5
44-100 Gliwice

Telefony:
+48 503-044-265
+48 601-215-254
E-mail: biuro@panarte.pl


Copyright © 2006.
Kolekcje
Postacie
Figurki z brązu prezentujące postacie ludzkie z różnych epok w tym między innymi autorstwa znanych artystów takich jak Falconette, Rodin, Moore oraz repliki dzieł rzeźbiarzy antycznych. Znajdziecie to również postacie w stylu zawsze lubianego Art. Deco.
Modern Art
Figurki z brązu zarówno znanych współcześnie jak i wcześniejszych artystów rzeźbiarzy którzy swoimi dziełami tworzyli wzorce dla sztuki współczesnej. W grupie tej znajdują się repliki rzeźb Picaso, Moore, Giacometti.
Orient i Afryka
Grupa rzeźb z brązu prezentujących kultury i religie zarówno Daleki Wschód jak i egzotykę Afryki. W tym przypadku trudno się było ustrzec od zastosowania patyn, kolorowych emalii jak i specjalnych stopów miedzi przypominających do złudzenia złoto.
Zwierzęta
Wykonanie w brązie rzeźby naszych ulubionych zwierząt, często repliki znanych rzeźbiarzy jak i pięknie wykonane rzeźby zwierząt egzotycznych. Rzeźby te doskonale zdobią wnętrza domów, salonów i restauracji.
Fontanny
Szeroka gama fontann i lawabo zarówno do dużych jak i małych ogrodów oraz wnętrz. Prezentowane formy fontann z pewnością zaspokoją każde gusta. Odlane w brązie gwarantują wysoka jakość i trwałość.
Bibeloty
Świeczniki, dzwonki, podpórki do książek ect. stanowią grupę przedmiotów odlanych w brązie będących elementami wystroju wnętrz jak i stanowią dobry pomysł na miłe drobne prezenty.
Erotyka
Odlane w brązie erotyki często stosowane są jako wyposażenie wnętrz barów i pubów, którym dodają pikanterii i mogą być inspiracją dla dalszych działań.
Varia
Grupa ta to uzupełnienie wystroju zarówno wnętrz jak i ogrodów. Prezentowane w niej smoki jedno i dwugłowe powstały z inspiracji smoka wawelskiego i są autorstwa krakowskiego rzeźbiarza Mariusza Ratajczyka.
Wyszukiwanie według kodu lub nazwy: